חינם! אנו בודקים בעקביות את כל השרתים והיישומים שלנו. אם תיצרו אתר הנצחה  עבור חיית המחמד שלכם עכשיו, זה יהיה לגמרי בחינם ואתם אוטומטית תהפכו לחברים באתר RESPET עם חשבון בו תוכלו לנהל את האתר בקלות וביעילות.

קל ופשוט ליצור אתר הנצחה בRESPE. עם זאת, לעיתים עשויות להיות לכם שאלות ולכן הכנו עבורכם מדריך צעד אחר צעד: כיצד ליצור את אתר ההנצחה. אם יש לכם בעיות מסוימות בעת יצירת אתר ההנצחה שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר בכתובת hello@respet.co.il. נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה ובקשה. שלחו לנו דוא"ל, השתמשו בטופס בעמוד צור קשר, או פשוט קפצו לקפה…

כל מה שאתם צריכים הוא פרטי ההרשמה שלכם – שם משתמש/דוא"ל וסיסמה. מיד לאחר שתתחברו, תועברו מחדש לדף העריכה הייחודי שלכם, בו תוכלו לערוך את האתר שלכם כרצונכם.

אתם היחידים שיכולים לגשת לדף העריכה שלכם. המבקרים יכולים להדליק נרות ולהשאיר הודעות וסיפורים. עם זאת, דף העריכה נגיש רק למשתמש עם פרטי ההתחברות והסיסמה.

שלחו לנו דוא"ל עם פרטי ההודעה אותה אתם מעוניינים להוריד ואנו נדאג לבצע במהירות!

ממש לא… בתהליך יצירת האתר הושקעה מחשבה רבה על-מנת להקל על המשתמשים ליצור, לעצב ולנהל את אתר ההנצחה שלהם באופן ידידותי ומהנה.

בהחלט. לחצו על כפתור "מחק אתר" במערכת ניהול האתר שלכם.

בכל פעם שאתם מוחקים את אתר הזיכרון שלכם, האתר אינו מופיע באינטרנט אך נמצא עדיין על השרתים שלנו. לכן עליכם להודיע לנו בתוך שבועיים אם ברצונכם לחדש אותו. במידה ולא תעשו זאת, האתר יוסר מהשרתים שלנו לחלוטין.

זה קורה לעיתים רחוקות. עם זאת, אם זה אכן קרה, אנו נשמח לשלוח לכם שוב את דוא"ל  הרישום מייד כשתודיעו לנו על כך. כמו כן, נסו לבדוק את תיקיות דואר הזבל שלכם בכתובת הדוא"ל שלכם.

במהלך ההרשמה תוכלו ליצור שם ייחודי עבור אתר האינטרנט שלכם, אליו תוכלו לגלוש בכל מקום ומכל מכשיר. כמו כן תקבלו את הקישור של האתר לכתובת הדוא"ל שלכם.

האתר ייווצר מיד לאחר הלחיצה על כפתור "צרו אתר", אז גם יישלח לכם דוא"ל עם פרטי ההרשמה שלכם וכתובת האתר. התהליך כולו נמשך דקות ספורות.

אנחנו רוצים להציע לכם את השירות הטוב ביותר שניתן לקבל, ואתם רוצים לשמור על רמה גבוהה של אתרי ההנצחה שלכם, לקבל עיצובים חדשים ומאפיינים נוספים שיגרמו לכם ליהנות מהאתר שלכם ומאתר RESPET. בנוסף, אנו מצפים לאלפי אתרים לכן השרתים שלנו צריכים לעמוד בעתיד בעומס בלתי רגיל. כל תרומה תעזור לנו להשיג מטרות אלה  ולהציע את שירותי האתר בחינם לתמיד.

אם לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם, אל תהססו לשלוח לנו דוא"ל ל-hello@respet.co.il או להשתמש בטופס בעמוד צרו קשר.

שינוי גודל פונט
ניגודיות