אתר הנצחה Respet.co.il מאפשר למשפחות ולחברים לחגוג את חייה של חיית מחמד אהובה שאיננה עוד, על ידי כתיבת סיפור חיים, שיתוף באנדקדוטות, השארת מחוות ותגובות  והעלאת תמונות הממלאות ומעשירות את אתר הזיכרון. מקימי האתר יכולים בקלות להזמין חברים ובני משפחה כדי לחלוק עמם את אותם זיכרונות. הכי טוב ביחד!

יצירת האתר המעוצב המותאם אישית היא עניין של דקות ספורות. באתר אין מודעות ופרסומות. האתר ממומן על ידי תרומות, עסקים וארגונים השותפים לחזון שלנו: לעזור לכל אוהבי בעלי החיים בכל אופן שניתן.

צרו עכשיו את האתר הראשון שלכם כדי לזכור אותם, אלה שנבחו, גרגרו, כרסמו… הציעו עזרה או אמצו בעל חיים הזקוק לעזרתכם.

תהליך יצירת האתר

בשדה הראשון של תהליך היצירה אתם נדרשים לבחור את העיצוב המתאים ביותר לאתר ההנצחה. באפשרותכם לבחור מבין תבניות רבות את המראה המתאים לכם. כל מה שעליכם לעשות כדי להתרשם מהעיצובים הרבים, הוא ללחוץ על החץ הממוקם בצידו הימני של השדה ולבחור עיצוב מבין הרשימה. מתחת לשדה מופיעה דוגמה של העיצוב, שתתחלף בהתאם לבחירתכם. תוכלו לצפות בכל העיצובים בגודל מלא בעמוד צפו בעיצובים.

בצד שמאל של הטופס עליכם למלא את פרטי חיית המחמד, אשר יוצגו באתר הזיכרון. תוכלו לשנות מידע זה בכל עת, בדף "החשבון שלי" לאחר יצירת האתר.

בחלק התחתון של הטופס עליכם למלא פרטי חשבון. חשוב מאוד למלא כתובת דוא"ל נכונה ועדכנית. אם תבחרו באתר "פרטי" תוכלו לחלוק את האתר רק עם חברים ומשפחה שיקבלו מכם קישור ישיר של האתר.

לא לשכוח למלא את שם האתר שלכם. שם האתר שלכם מופיע לאחר כתובת הדומיין שלנו. במידה והשם בו בחרתם כבר קיים באתר, תוכלו להשתמש בשם אחר, להוסיף שם משפחה, מספרים וכו'. אנא חשבו היטב על השם לאתר שלכם, כיוון שלא ניתן לשנות שם זה לאחר השלמת תהליך הרישום.

עם השלמת תהליך הרישום בהצלחה יישלח אליכם דוא"ל לכתובת שהזנתם, ובו כל המידע הדרוש לכם על מנת להמשיך. עליכם לאשר את יצירת האתר בקישור שנשלח אליכם לדוא"ל שמסרתם. המייל יכלול קישורים נוספים  לדף החשבון שלי ולאתר שכרגע יצרתם. בדף החשבון שלי תוכלו לערוך פרטי חשבון, להחליף טקסטים באתר ההנצחה, לשנות עיצוב ולהעלות תמונות או מולטימדיה באמצעות ממשק משתמש ידידותי ופשוט.

האתר מאוחסן, מגובה ומאובטח על ידי שרתי Respet.

בהצלחה!

שינוי גודל פונט
ניגודיות