באים מאהבה

אם אתם כאן, כמונו ודאי גם אתם רואים בחיות המחמד שלכם בני משפחה. בני משפחה – לא שוכחים. אתר  Respet.co.il הוקם על מנת לאפשר לכם לשמר את אותם זיכרונות ולשתף את חבריכם בסיפורים שתמיד יישארו שם, בתמונות שעדיין מחממות את הלב וברגעים שחלקתם עמם, בעמוד הנצחה פרטי שלכם. כל זאת, ללא עלות ומתוך כבוד ואהבה גדולה לבעלי חיים.

Respet.co.il הוא אתר המספק פלטפורמה שירותית להנצחת חיות מחמד ולהתחלות חדשות עמן. האתר עומד לרשותכם עם מירב האמצעים שיוכלו לסייע לכם ליצור אתר הנצחה ייחודי ואסתטי לחיית המחמד שהלכה לעולמה, בעזרת כלים נגישים וידידותיים למשתמש. האתר מספק מידע אודות תהליך הפרידה מחיית המחמד (קבורה, הנצחה) ומאפשר את בחינתן של התחלות חדשות ומרגשות, בעזרת קישרים לעמותות אימוץ, וטרינרים ונותני שירות שאוהבים חיות.

ב-respet.co.il תוכלו להנציח את חיית המחמד שלכם בעזרת שם ייחודי המקל על פרסום ואיתור העמוד שלכם, בעזרת קישורים לדורות קודמים וחדשים. האתר מאפשר למבקרים בו לקבל מידע על תוכן מתאים ועדכונים מעניינים בתחום. אתרי הזיכרון הפרטיים מאפשרים גלישה בטוחה, ומציעים לגולשים אפשרות לפרסמם פרסום מוגבל ופרטי, בעזרת לחיצת כפתור אחת. כל זאת מתוך אהבה וכבוד לחיות המחמד ולגולשים שלנו, ובמטרה לחזק את הקשר עם בעלי החיים ולאפשר להם מקום, גם אחרי שנפרדנו מהם.

האתר משתף פעולה עם עסקים, עמותות וארגונים התומכים בבעלי החיים ולא ייתן במה לכל גורם אשר יפעל שלא בטובתם.

היסטוריה בקטנה

2013 ↵ אוסטין מצטרף לסטיב

סטיב מקבל מתנה מפתיעה ליום ההולדת. החברים מבלים זמן רב במשחקים והשחתת ספות וכורסאות הבית.

שינוי גודל פונט
ניגודיות